RU

Нацбанк Білорусі йде на крайні заходи через загрозу обвалу місцевого рубля

25.08.2020, 18:32
Нацбанк Білорусі йде на крайні заходи через загрозу обвалу місцевого рубля - Фото
Фото: Національний банк Білорусі

Нацбанк Білорусі призупиняє до 15 вересня 2020 року проведення операцій підтримки ліквідності банків у формі кредитів овернайт. Про це повідомляє БЕЛТА  з посиланням на заяву центробанку.

"На тлі зростання дефіциту ліквідності в банківській системі спостерігається досить істотне зростання кредитного портфеля банків у білоруських рублях, що чинить додатковий тиск на внутрішній валютний ринок. У зв'язку з цим Національний банк прийняв рішення про тимчасове призупинення постійно доступних операцій підтримки ліквідності з 24 серпня до 15 вересня включно", - йдеться в заяві.

Таким чином, підтримка буде здійснюватися в більш обмеженому режимі: шляхом проведення аукціонних операцій на відкритому ринку, а також, у разі необхідності, з використанням двосторонніх операцій в разі реалізації банками заходів щодо скорочення дефіциту ліквідності.

  • 13 серпня державні облігації республіки Білорусь обвалилися на Московській біржі на тлі новин про те, що США і Євросоюз розглядають можливість введення проти країни санкцій.
  • 14 серпня міністри закордонних справ держав-членів Євросоюзу погодилися  дати зелене світло санкціям  проти осіб, відповідальних за фальсифікацію президентських виборів у Білорусі та застосування насильства проти мирних протестувальників.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини