RU

Наступного тижня в Україну приїде експерт МВФ

02.06.2010, 17:55

Президент України Віктор Янукович провів перемовини з розпорядником Міжнародного валютного фонду Домініком Стросс-Каном, внаслідок яких була досягнута домовленість про приїзд в Україну одного з провідних експертів фонду. Про це глава держави повідомив наостанок під час засідання Комітету з економічних реформ.

"Я щойно розмовляв з розпорядником Міжнародного валютного фонду Домініком Строс-Каном. Ми домовилися, що вже наступного тижня один з провідних експертів МВФ приїде до України і ми разом розглянемо сильні і слабкі сторони тих реформ, які ми починаємо", - зазначив В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що Україна буде враховувати думки МВФ, Всесвітнього банку. "Ті реформи, які ми будемо проводити, це буде свідченням нашого просування у напрямі європейської інтеграції України", - наголосив Президент.

Нагадаємо, постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр вказав на недоліки презентованої сьогодні програми реформ, зокрема дуже загальний виклад питань, відсутність черговості проведення реформ і відсутність чітких строків.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини