Наступний транш від МВФ буде отримано в строк - Порошенко

03.06.2016, 17:32
Наступний транш від МВФ буде отримано в строк - Порошенко - Фото
Петро Порошенко

Президент назвав переговори української влади з МВФ ефективними

Наступний транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) призначений на вересень або жовтень, і він буде отриманий, запевнив президент України  Петро Порошенко на прес-конференції сьогодні, 3 червня. Про це повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

Він назвав переговори української влади з МВФ ефективними і наголосив на ролі Національного банку України (НБУ) в них.

Президент вважає також, що голова НБУ - це професіонал, який забезпечує стабільність банківської системи України. "Зараз у нас є всі підстави стверджувати, що банківська система стабілізується", - сказав він.

Порошенко нагадав, що питаннями банків займається Нацбанк, а не його Рада. "Якщо ти не можеш повернути вклади, у НБУ дві позиції. Або ти далі тягнеш гроші і рефінансування, а потім йдеш в НАБУ і в тюрму. Або ти ліквідуєш банк, закривши борги через Фонд гарантування вкладів, але оздоровлюєш банківську систему", - сказав президент.

Він повідомив також, що в цьому місяці НБУ може прийняти рішення про зняття обмежень на виплати дивідендів інвесторам.

Раніше сьогодні Порошенко заявив, що очікує якнайшвидшого підписання меморандуму з Фондом слідом за наданням $1 млрд кредитних гарантій від уряду США.

Перший віце-прем'єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів  вважає, що транш в розмірі $1,7 млрд може бути отриманий в середині липня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев