Нассім Талеб: Пандемія коронавірусу - не чорний лебідь, її можна було уникнути

31.03.2020, 15:15
Нассім Талеб: Пандемія коронавірусу - не чорний лебідь, її можна було уникнути - Фото
Нассім Талеб (фото: Flickr)

Пандемія коронавірусу не є чорним лебедем, так як їй можна і потрібно було запобігти, заявив автор теорії про чорного лебедя Нассім Талеб у коментарі Bloomberg.

"Звичайно, пандемії можна було запобігти. 26 січня ми випустили попередження про те, що потрібно вбити його [коронавірус] у зародку, якщо вийде, і діяти дуже швидко. Звичайно ж, люди це проігнорували", - сказав він.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На його думку, винятком у невеликому ступені стала тільки адміністрація президента США  Дональда Трампа, яка швидко обмежила сполучення з Китаєм.

"Це не чорний лебідь, а білий. Мене дратують люди, які говорять, що це чорний лебідь. У нас були чорні лебеді в історії. Теракти 11 вересня точно були чорним лебедем", - зазначив учений.

Нассім Талеб - автор книг "Чорний лебідь", "Антикрихкість", "Обдурені випадковістю". Американський математик і доктор філософії менеджменту, який присвятив свої роботи теоріям випадковостей і зміг передбачити світову економічну кризу 2008 року. "Чорний лебідь" - це важкопрогнозована подія, яка робить значний вплив на економіку. Книга вийшла в 2007 році.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского