RU

NASA вибрало Firefly Aerospace Макса Полякова для розробки космічного тягача

08.04.2021, 18:08
NASA вибрало Firefly Aerospace Макса Полякова для розробки космічного тягача - Фото
Джерело: Firefly Aerospace

Компанія Firefly Aerospace, засновником якої є український бізнесмен Макс Поляков, отримала запрошення від NASA в рамках програми SBIR (Small Business Innovation Research) на розробку космічного апарату на електричній тязі, здатного переміщати вантажі в космосі та доставляти їх на місячну орбіту – Space Utility Vehicle ( SUV), повідомили Liga.Tech у компанії.

SUV від Firefly Aerospace стане сполучною ланкою між ракетою Firefly Alpha і місячним модулем Blue Ghost, створюючи таким чином повний ланцюжок доставки корисного вантажу із Землі на поверхню Місяця для завдань NASA. Це рішення є не лише унікальним для космічної індустрії, а й єдиним комплексним рішенням у світі, що надає одна компанія, заявили в компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

"Розробка і впровадження SUV в систему космічних послуг Firefly Aerospace є наступним логічним кроком і важливою ланкою в ланцюзі доставлення корисного навантаження на Місяць", – зазначив Макс Поляков.

Space Utility Vehicle буде оснащено електродвигунами на сонячних батареях, він здатний переміщати вантажі до 500 кг між орбітами, а також збільшити дальність доставлення вантажів за допомогою ракет, підтримувати політ на максимально низькій орбіті в 250 км і надавати платформу для тих вантажів, що потребують додаткового живлення або зв'язку.

Firefly Aerospace – приватна аерокосмічна компанія, що надає космічні транспортні послуги – від низької навколоземної орбіти й до Місяця – створюючи надійний, недорогий і швидкий доступ у космос. Firefly пропонує запуск, переміщення в космосі і посадку на поверхню Місяця за допомогою своїх платформ Alpha, Beta, SUV і Blue Ghost.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини