RU

Наглядова рада ПриватБанку призначила двох топменеджерів

20.04.2021, 13:00
Наглядова рада ПриватБанку призначила двох топменеджерів - Фото
Фото: depositphotos.com

Наглядова рада  ПриватБанку 17 квітня затвердила результати конкурсного відбору двох посад в складі правління банку: заступник голови правління з питань фінансів і члена правління з питань управління ризиками.

Як повідомила пресслужба банку, за результатами конкурсу з 1 вересня 2021 року терміном на п'ять років на посаду заступниці голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов'язків голови правління банку і заступницею голови правління з питань фінансів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також наглядова рада ПриватБанку за підсумками конкурсного відбору на посаду члена правління з питань управління ризиками з 1 вересня 2021 року терміном на п'ять років призначила Ларису Чернишову, яка зараз обіймає цю посаду.

У грудні 2020 року наглядова рада затвердила нову структуру правління ПриватБанку, згідно з якою виконавчий орган банку складається з семи позицій: голови правління, чотирьох заступників і двох членів правління.

Як бізнесу перевірити партнерів і конкурентів? Досьє на 6,5 млн юридичних осіб є в системі CONTR AGENT. Спробуй з тестовим доступом.

Читайте також: ПриватБанку обрали нового голову. Але він про це не знає. Інтерв'ю про заборонений конкурс

  • У січні 2021 року закінчився контракт колишнього голови правління ПриватБанку  Петра Крумханзла. Наглядова рада обирає на конкурсі нового голову. У ЗМІ звучали прізвища  Андрія Пишного та топменеджера Райффайзен Банку Аваль  Герхарда Бьоша  також, за інформацією співрозмовників  LIGA.net в банку, в конкурсі брав участь і сам Крумханзл. В кінці лютого конкурс був заморожений через суд за позовом профспілки ПриватБанку. На початку квітня госпсуд Києва відмовився задовольнити клопотання ПриватБанку про скасування заборони вчиняти будь-які дії щодо обрання та призначення голови правління банку.
  • Прибуток ПриватБанку в січні-березні 2021 року скоротився в 4,3 рази – до 2,4 млрд грн порівняно з аналогічним періодом 2020 року в зв'язку зі зміцненням гривні. За даними НБУ, на 1 березня 2021 року за розміром загальних активів ПриватБанк займав перше місце в рейтингу (561 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні банків.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини