RU

Нафтові прибутки країн Персидської затоки можуть перевищити $600 млрд.

31.07.2008, 09:49

За прогнозом "Gulf Finance House", нафтові прибутки країн, що входять до Ради співпраці арабських держав Персидської затоки, у 2008 році, ймовірно, перевищать $600 млрд., продовживши економічний і інвестиційний бум, який зараз переживає регіон, на середньострокову перспективу.

Як передає "K2Kapital", сукупні бюджетні витрати країн Ради співпраці цього року, як очікується, досягнуть $300 млрд., а вартість проектів, здійснюваних приватним сектором - $2 трлн.

У доповіді "Gulf Finance House" "Економічні перспективи Ради співпраці у третьому кварталі 2008 року" йдеться, що валовий внутрішній продукт країн Ради перевищить в цьому році $1 трлн., що на 36% вище за прогноз зроблений у 2007 році - $810 млрд.

Однак за позитивні перспективи доводиться платити, зазначив головний економіст "Gulf Finance House" Алаа Аль Юсуф.

"Країнам Ради співпраці доведеться жити у парадоксальній ситуації - з однозначними процентними ставками та двозначними показниками інфляції. У відсутність значного резерву інструментів кредитногрошової політики інтерес прикутий до відповіді фінансової влади на цю скрутну ситуацію", - заявив експерт.

Поки уряди відповідають на зростання інфляції у регіоні підвищеннями зарплат, збільшеннями субсидій та іншими грошовими вливаниями.

Новини окремих галузей та ринків >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини