RU

"Нафтогазмережі" постачатиме газ за нерегульованим тарифом

28.01.2010, 17:25

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ДП "Нафтогазмережі" ліцензію на право ведення господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом обсягом 2 млрд. кубометрів у рік.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Нафтогазмережі", з 1 лютого підприємство постачатиме природний газ за нерегульованим тарифом промисловим підприємствам та іншим суб'єктам господарювання в Україні. Постачання газу будуть здійснюватися підприємством на всій території України за винятком Чернівецької і Вінницької областей, на території яких ДП "Нафтогазмережі" вже реалізовує газ за регульованим тарифом.

"Для забезпечення природним газом за нерегульованим тарифом буде використовуватися імпортований в Україну природний газ. Ціна за газ для споживачів становитиме 2619,19 грн. за 1 тис. кубометрів", - йдеться в повідомленні.

"Нафтогазмережі" гарантує стабільні і безперебійні постачання газу промисловості і бізнесу. Підприємства підпишуть договори на постачання газу за нерегульованим тарифом з більш ніж 30 тис. українських підприємств. Таким чином "Нафтогазмережі" стане одним з лідерів на внутрішньому ринку газу України", - зазначив директор підприємства Віталій Гнатушенко.

У компанії повідомляють, що всім керівникам підприємств, які мали договірні відносини з обл- і міськгазами, для отримання безперебійного газопостачання, необхідно звернутися до філії ДП "Нафтогазмережі" того регіону, де було підприємство, для підписання договорів на постачання природного газу. Бланки договорів можна отримати у регіональних філіалах ДП.

"Нафтогазмережі" - дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз України", створено згідно з постановою Кабінету Міністрів "Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж" від 10 червня 2009 року N775. Діяльність підприємства спрямована на зміцнення безпеки споживачів природного газу, підвищення контролю за модернізацією газопроводів та їхнього ефективного використання.

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини