RU

Нафтогаз володіє двома яхтами на мільйон доларів

16.11.2011, 13:45
Нафтогаз володіє двома яхтами на мільйон доларів - Фото
925b6f3e02f0cd730ba394fef9e98a1c.jpg
НАК Нафтогаз України, якому патологічно не вистачає коштів на оплату закупленого в Російській Федерації газу, володіє двома дорогими яхтами, номінальна вартість кожної з яких становить по 4,8 млн.грн. Про це пише газета Дело.

Нафтогаз затримує сплату податків державі, що змусило податкову адміністрацію Києва взяти в заставу широкий перелік майна державного нафтогазового монополіста, зазначає видання. Згідно з даними, які оприлюднила податкова інспекція Києва, загальна балансова вартість цього майна становить приблизно 130 млн.грн.

Серед майна, що перебуває в заставі в податковій, є і дві яхти. Відповідно до зазначеного переліку, Нафтогаз володіє моторною яхтою "Олівія-1" балансовою вартістю 4,861 млн.грн. і парусною моторною яхтою "737", вартістю 4,867 млн.грн.

Інша частина заставного майна - акції та векселі різноманітних підприємств. У заставу потрапили векселі Васильківського шкірзаводу, Чернігівобленерго, Тернопільобленерго, Полтаваобленерго, Прикарпаттяобленерго, Львівобленерго та інших. Також до переліку входять частина акцій Укргазбанку, АКБ Прикарпаття, банку Фінанси та Кредит, інших організацій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини