RU

Нафтогаз України назвав оцінювача ГТС

28.03.2012, 13:21
Нафтогаз України назвав оцінювача ГТС - Фото
Фото: utg.ua
Комітет з конкурсних торгів НАК Нафтогаз України закінчив оцінку остаточних конкурсних пропозицій, наданих учасниками закупівлі послуг з оцінки вартості активів української ГТС. Переможцем за найбільшою кількістю балів було вибрано ТОВ Бейкер Тіллі Україна ЕК. Ціна конкурсної пропозиції складає 4 100 тис.грн. Про це повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НАК.

Бейкер Тіллі Україна повинна провести оцінку вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об'єктів інфраструктури, у термін до 1 серпня 2012 року.

Бейкер Тіллі Україна - незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International і надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія працює на українському ринку з квітня 1999 року й належить до найбільших аудиторських компаній України.

Нагадаємо, 26 березня 2012 року, в приміщенні НАК Нафтогаз України за участю представників ЗМІ відбулося розкриття остаточних пропозицій учасників конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів української ГТС.

До участі у другому етапі були допущені три компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю Бейкер Тіллі Україна ЕК, ціна пропозиції 4 100 тис.грн.), Компанія Дафф енд Фелпс (Нью-Йорк, США, ціна пропозиції 4 400 тис.грн.) і Ернст енд Янг (м.Київ, Україна, ціна пропозиції 5 920 тис.грн.).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини