RU

Нафтогаз скоротив відбір російського газу

05.02.2012, 00:53
Нафтогаз скоротив відбір російського газу - Фото
1f3f644c5b4f47c58c7c825aa6f2182b.jpg

"Національна акціонерна компанія Нафтогаз України максимально збільшила відбір природного газу із власних підземних газосховищ (ПСГ), при цьому скоротивши обсяги відбору природного газу, який постачається ВАТ Газпром у газотранспортну систему України. Це дозволить забезпечити максимальний рівень експорту енергоресурсу до країн Європи", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії.

У Нафтогазі запевнили, що такий режим роботи сприятиме збільшенню обсягів постачання російського газу через територію України для європейських споживачів, а також дозволить забезпечити потреби українців у цьому енергоносії.

Нагадаємо, раніше Газпром звинуватив Україну в тому, що минулого тижня вона вибрала більше російського газу, ніж це передбачено контрактною угодою, і з такими темпами відбору газу може за рік вибрати 60 мільярдів кубометрів при законтрактованих 50 мільярдах кубометрів.

Раніше в НАК також заявили, що Нафтогаз України готовий допомогти російському Газпрому в повному забезпеченні споживачів Європи природним газом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини