Нафтогаз скоротив відбір російського газу

05.02.2012, 00:53
Нафтогаз скоротив відбір російського газу - Фото
1f3f644c5b4f47c58c7c825aa6f2182b.jpg

Національна акціонерна компанія Нафтогаз заявляє, що максимально збільшила відбір природного газу із власних підземних газосховищ

"Національна акціонерна компанія Нафтогаз України максимально збільшила відбір природного газу із власних підземних газосховищ (ПСГ), при цьому скоротивши обсяги відбору природного газу, який постачається ВАТ Газпром у газотранспортну систему України. Це дозволить забезпечити максимальний рівень експорту енергоресурсу до країн Європи", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії.

У Нафтогазі запевнили, що такий режим роботи сприятиме збільшенню обсягів постачання російського газу через територію України для європейських споживачів, а також дозволить забезпечити потреби українців у цьому енергоносії.

Нагадаємо, раніше Газпром звинуватив Україну в тому, що минулого тижня вона вибрала більше російського газу, ніж це передбачено контрактною угодою, і з такими темпами відбору газу може за рік вибрати 60 мільярдів кубометрів при законтрактованих 50 мільярдах кубометрів.

Раніше в НАК також заявили, що Нафтогаз України готовий допомогти російському Газпрому в повному забезпеченні споживачів Європи природним газом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации