RU

"Нафтогаз" зустрівся із "Газпромом" у Москві

15.07.2008, 16:38

Делегація Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" на чолі з головою правління НАК Олегом Дубиною 14-15 липня провела перемовини з керівництвом ВАТ "Газпром" у Москві.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у "Нафтогазі", під час зустрічі сторони розглянули питання щодо графіка постачань природного газу до України цього року. За результатами перемовин було підтверджено, що Україна у 2008 році отримає весь законтрактований обсяг газу в розмірі 55 млрд. кубометрів.

"Це дозволить повністю забезпечити газовий баланс країни, затверджений Кабінетом Міністрів України, та підготуватися до штатного (бездефіцитного) проведення опалювального сезону 2008-09 років, а також забезпечити безперебійний транзит російського газу до країн ЄС", - йдеться у повідомленні.

У 2007 році баланс природного газу імпортного походження становив 50,03 млрд. кубометрів, у 2006 році - 49,6 млрд. кубометрів. Ці обсяги повністю задовольняли потреби споживачів України у природному газі протягом 2006-07 років. Таким чином, зазначають у "Нафтогазі", до кінця року Україна матиме у своєму розпорядженні додатковий ресурс імпортованого газу обсягом у розмірі близько 5 млрд. куб. метрів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини