RU

Нафтогаз знизив вартість газу для українців ще на 200 грн

16.10.2019, 12:24
Нафтогаз знизив вартість газу для українців ще на 200 грн - Фото
Фото: depositphotos.com

Вартість газу для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах (ПСО), в жовтні знизилася ще на 4,9% порівняно з вереснем і склала 4 273 грн/тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газового збуту і транспортних витрат). Про це повідомляє прес-служба НАК Нафтогаз України.

У компанії пояснили, що хоча ціни на газ на європейському ринку вже істотно зросли порівняно з літнім періодом, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням. Формула міститься в постанові Кабінету міністрів від 3 квітня 2019-го №293 та діє до кінця 2019 року.

Також в Нафтогазі додають, що жовтнева регульована ціна газу виявилася нижчою, ніж ціна на умовах пропозиції "Газовий запас" (4874 грн/тис. куб).

"За умовами пропозиції, в жовтні споживачам буде запропоновано оплатити газ за нижчою, регульованою ціною. Придбаний газовий запас при цьому зберігається на зимові місяці, коли очікується збільшення регульованої ціни", - сказано в повідомленні.

З квітня ціна, по якій Нафтогаз продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів, знизилася на 32%, відзначають в компанії.

Читайте російською: Нафтогаз снизил цену газа для украинцев еще на 200 грн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини