RU

"Нафтогаз" затвердив програму реконструкції і модернізації ГТС

03.12.2010, 16:15
589ff238833e3c2f2be13994312da0d2.jpg

"Нафтогаз" затвердив програму реконструкції і модернізації ГТС
НАК "Нафтогаз України" затвердила Програму реконструкції, технічного переоснащення, розширення і планово-запобіжних ремонтів об'єктів ДК "Укртрансгаз" і Програму капітальних інвестицій на 2011 рік. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на компресорній станції "Ромни" під час наради з питань підготовки і проведення робіт з реконструкції і модернізації газотранспортної системи (ГТС) України у 2011 році.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі НАК, у нараді під головуванням Міністра палива і енергетики Юрія Бойка взяли участь глава правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін, директор ДК "Укртрансгаз" Сергій Винокурів та інші фахівці підприємств галузі.

Під час наради Є.Бакулін зазначив, що на виконання програми реконструкції об'єктів ГТС будуть прямувати кошти від поточної господарської діяльності компанії і додатково притягуватися інвестиції. "Виконання програми дасть змогу гарантувати надійну і безперебійну роботу нашої газотранспортної системи наступного року", - наголосив глава "Нафтогазу".

НАК "Нафтогаз України": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини