Нафтогаз заснував нову компанію

06.05.2020, 14:30
Нафтогаз заснував нову компанію - Фото
Фото: прес-служба Укргазвидобування

У реєстрі юросіб зареєстрована компанія Нафтогаз Дріллінг

АТ "Укргазвидобування" (УГВ) 16 квітня заснувало ТОВ "Нафтогаз Дріллінг", основним видом діяльності якого буде буріння. Про це пише Enkorr  із посиланням на дані Єдиного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відзначається, що очолить компанію Андрій Делитканич, що працює в департаменті буріння УГВ. Статутний капітал нової компанії - 1 млн грн, одноосібний власник - Укргазвидобування.

За інформацією Enkorr, Нафтогаз Дріллінг створена в рамках трансформації корпоративної структури Нафтогазу. Компанія буде спеціалізуватися на наданні послуг буріння.

У 2019 УГВ закінчила буріння 74 свердловин. Комерційна швидкість буріння склала 800-850 м на місяць.

Згідно з проспектом євробондів Нафтогазу, на липень 2019 року УГВ володіла власним флотом зі 62 бурових установок. У 2018 році був підписаний контракт на купівлю 20 нових установок, перші п'ять поставлені в квітні минулого року.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • 1 квітня в Нафтогазі повідомили про звільнення глави газового дивізіону компанії Андрія Фаворова і поділ цього дивізіону на два - з видобутку і комерційної діяльності.
  • В кінці квітня Нафтогаз залучив іноземного інвестора для збільшення видобутку газу. Компанія Expert Petroleum готова інвестувати 1 млрд грн протягом п'яти років у видобуток газу на виснажених родовищах у Західній Україні.
  • За даними Нафтогазу, в 2019 році підприємства групи видобули 16,1 млрд куб. м газу (78% загального видобутку газу в Україні).
АТ Укргазвидобування - найбільший добувач природного газу і газового конденсату в Україні. 100% акцій УГД належить   НАК "Нафтогаз України". До складу УГД входить 11 філій. У 2019 УГД видобула 14,9 млрд куб. м газу (70,9% від загального обсягу видобутку в країні), 478 000 т нафти з газоконденсатом.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами