RU

"Нафтогаз" врятує тільки кредит?

07.04.2009, 12:39

Радник Прем'єр-міністра України з енергетичних питань Олександр Гудима вважає, що ситуацію із погашенням дефіциту бюджету НАК "Нафтогаз України" може поліпшити тільки кредит. Попередню угоду на таку позику вже дала Росія. Про це він заявив в інтерв'ю радіо "Свобода".

Зокрема, мотив для оптимізму радник Прем'єра побачив у тому, що почали розраховуватися найбільші боржники: Донецьк, Харків, Дніпропетровськ і Київ. Однак, проблему заборгованості теплокомуненерго, на його думку, остаточно вирішити не вдасться. "Ситуацію може поліпшити тільки кредит для погашення дефіциту бюджету НАК "Нафтогаз". Попередню угоду на таку позику вже дала Росія", - відзначив О.Гудима.

Нагадаємо, напередодні НАК "Нафтогаз України" перерахував російському ВАТ "Газпром" кошти за поставлений у березні 2009 року природний газ.

Нагадаємо також, що 6 квітня пізно ввечері "Нафтогаз" і "Газпром" підписали технічну угоду про транзит газу. "Дві години тому мені повідомили, що між двома компаніями - НАК "Нафтогаз України" і "Газпромом" - у спокійній атмосфері в Москві підписано технічну угоду, на яку ми чекали три місяці", - заявив у зв'язку з цим Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини