RU

"Нафтогаз" вийде на міжбанк для купівлі $400 млн.

25.02.2009, 17:21

Для здійснення розрахунків за спожитий у лютому російський газ НАК "Нафтогаз України" у п'ятницю, 27 лютого збирається вийти на міжбанківський валютний ринок для купівлі долара. Про це сьогодні на брифінгу заявив в.о. глави НБУ Анатолій Шаповалов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Шаповалов відзначив, що за лютий НАК "Нафтогаз України" за спожитий російський газ має заплатити близько $400 млн. За його словами, кошти на рахунках НАК є. "Щодо оплати газу у нас є (НБУ з НАК "Нафтогаз України" - ред.) повне взаєморозуміння. В НАК "Нафтогаз" є наміри заплатити в п'ятницю. Я думаю, що з цим проблем не буде", - сказав в.о. глави НБУ.

При цьому, А.Шаповалов відзначив, що ще не готовий назвати ціну, яку повинен заплатити НАК за газ у березні 2009 року. За його словами це буде пов'язано з обсягом споживання газу в Україні у березні.

Нагадаємо, раніше НАК "Нафтогаз України" заявила про можливе погіршення ситуації у розрахунках з ВАТ "Газпром" внаслідок катастрофічного зростання заборгованості підприємств комунальної теплоенергетики перед підприємствами НАК. Загальна заборгованість підприємств ТКЕ перед НАК "Нафтогаз України" становить 4,567 млрд.грн.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини