RU

Нафтогаз відкликав Вітренка з наглядової ради Укрнафти

11.06.2020, 10:26
Нафтогаз відкликав Вітренка з наглядової ради Укрнафти - Фото
Юрій Вітренко (фото: Ян Доброносов)

НАК "Нафтогаз України" відкликала Юрія Вітренка з позиції представника акціонера у наглядовій раді Укрнафти і висунула на цю позицію Миколу Гавриленка, директора з управління дивізіоном "Нафта" Групи Нафтогаз. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Відзначається, що за подальшу взаємодію Нафтогазу "з" Укрнафтою буде відповідати фінансовий директор Нафтогазу Петер ван Дріл.

У Нафтогазі уточнюють, що генеральний директор Укртранснафти Гавриленко з січня 2019 року очолює дивізіон "Нафта", що об'єднує нафтотранспортні та нафтопереробні активи Групи Нафтогаз.

"Юрій Вітренко доклав помітні зусилля у налагодженні діалогу між акціонерами для оздоровлення Укрнафти. Ми впевнені, що досвід і кваліфікація Миколи Гавриленка допоможуть якісно врегулювати ті проблемні питання, які залишилися невирішеними, зокрема щодо спірних обсягів газу і накопиченого податкового боргу", - сказав голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

У Нафтогазі нагадують, що в квітні 2019 року були досягнуті домовленості, згідно з якими Нафтогаз придбав у Укрнафти 2,06 млрд куб. м газу, видобутого в 2006 році. Оплата повинна бути здійснена за рахунок компенсації збитків від виконання спеціальних зобов'язань. Крім того, Нафтогаз повинен внести передоплату за газ, який буде видобутий "Укрнафтою" у майбутньому.

Отримані за газ кошти Укрнафта направить на погашення податкового боргу та штрафних санкцій.

Читайте також: Коломойський плюс Нафтогаз. Чому Олега Геза залишили головою Укрнафти? 4 думки

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини