RU

Нафтогаз в серпні підвищив ціни на газ для населення

05.08.2020, 11:18
Нафтогаз в серпні підвищив ціни на газ для населення - Фото
Газ (фото - depositphotos.com)

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів НАК Нафтогаз України складає 3,24 грн за один кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). Про це повідомляє  прес-служба газопостачальних компаній Нафтогаз.

Порівняно з липнем ціна виросла на 9% або на 0,27 грн за кубічний метр.

"Ціна газу зросла на 0,27 грн/куб через те, що ринок входить в сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду", - повідомили в компанії.

З 1 серпня після завершення дії режиму спеціальних обов'язків (ПСО) компанія буде публікувати ціни в рамках тарифу Місячний на початку кожного місяця споживання.

Місячний - перший тариф, який компанія пропонує своїм побутовим клієнтам. Зараз всі діючі побутові клієнти автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Споживачі зможуть заощадити 1% від загального рахунку, якщо оплатять його до 15 числа наступного місяця.

Нафтогаз обіцяє незабаром запропонувати своїм клієнтам нові тарифні плани і пропозиції.

  • НАК Нафтогаз України опублікував нові  умови продажу газу для населення після завершення 1 серпня дії спеціальних обов'язків (ПСО).
  • Кабінет міністрів на засіданні в середу, 22 липня, прийняв розпорядження затвердити "газопостачальні компанії "Нафтогаз України" постачальником "останньої надії" на газовому ринку.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини