RU

"Нафтогаз" відключить газ 11 підприємствам ТКЕ і "Київенерго"

17.06.2009, 09:55

ДК "Газ України" доручила Державній інспекції з енергозбереження і регіональним підприємствам з газопостачання і газифікації (облміськгазам) відключити від газопостачання підприємства ТКЕ, яким через значну заборгованість не виділені планові ресурси природного газу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-центрі НАК "Нафтогаз України", серед підприємств ТКЕ, яким не виділено планові ресурси природного газу і яким, відповідно, доручено відключити від газопостачання: АЕК "Київенерго" "Кримтеплокомуненерго", "Донецьктеплокомуненерго", "Криворізька теплоцентраль", "Севтеплоенерго", "Комуненергія" (м. Рівне), "Луцьктеплоенерго", "Уж-тепло", "Тепловоденергія" (Хмельницька обл.), "Дніпротеплоенерго", "Полтаватеплоенерго".

Згідно з інформацією, станом на 15 червня 2009 року заборгованість підприємств ТКЕ за природний газ, спожитий з 1 жовтня 2008 року, перед НАК "Нафтогаз України" становить 3,464 млрд.грн. (рівень оплати - 60%). Про це свідчать дані моніторингу НАК "Нафтогаз України".

Компанія звинувачує керівництво місцевих органів влади і підприємств ТКЕ-боржників у зриві оплати за спожитий з початку опалювального сезону 2008-2009 рр. (з 01.10.09) природний газ.

За даними НАК "Нафтогаз України", найбільшу заборгованість за спожитий з 1 жовтня 2008 року природний газ накопичили теплопостачальні підприємства Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Одеської, Київської, Черкаської областей, а також АР Крим.

Значними є також борги перед НАК "Нафтогаз України" теплопостачальних підприємств Чернігівської, Полтавської, Львівської, Житомирської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Сумської, Херсонської, Івано-Франківської, Волинської, Кіровоградської, Тернопільської, Закарпатської обл., а також м. Севастополь.

НАК "Нафтогаз України" наголошує, що обмеження гарячого водопостачання у низці населених пунктів відбувається з вини місцевих органів влади і керівників підприємств ТКЕ.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини