RU

"Нафтогаз" спростовує заяви про "катастрофічний" стан компанії

15.10.2009, 16:44

НАК "Нафтогаз України" вважає недопустимими і такими, що не відповідають дійсності висловлювання політиків щодо "катастрофічного" фінансового становища компанії. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі НАК.

Компанія вважає, що протягом останніх місяців певна частина політичного співтовариства і експертів критикують НАК "Нафтогаз України" з метою отримання "PR дивідендів" на користь того чи іншого кандидата перед майбутніми президентськими виборами.

Водночас, вказують у держкомпанії, більшість заяв не відповідали принципу "критикуючи - пропонуй", тобто не містили пропозицій по подоланню як реально існуючих, так і, в переважній більшості, вигаданих проблем.

Компанія вважає нагнітання істерії навколо НАК "Нафтогаз України" спробою використати компанію в політичному протистоянні. НАК допускає, що певні політичні кола роздратовані успіхами компанії в процесі проведення реструктуризації боргових зобов'язань. "Згода більшості кредиторів на умови НАК "Нафтогаз України" свідчить, про довіру іноземних інвесторів до компанії і її майбутнього розвитку", - йдеться у повідомленні.

НАК "Нафтогаз України" закликає політиків всіх рівнів до конструктивної роботи і сприяння розвитку національної нафтогазової компанії.

Нагадаємо, напередодні народний депутат від Партії регіонів Микола Азаров заявив, що фінансове становище НАК "Нафтогаз України" за рік стало катастрофічним. "На сьогодні її заборгованість становить 70 млрд.грн. - сума для компанії просто непійомна", - наголосив парламентар.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини