RU

"Нафтогаз" просить держгарантій на 15 млрд.грн.

11.06.2009, 15:12

НАК "Нафтогаз України" просить Кабінет Міністрів України надати державні гарантії для отримання кредитів на суму 15 млрд.грн. для закупівлі імпортного газу, який буде закачуватись у підземні сховища газу. Про це повідомив перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігор Діденко під час наради про фінансове становище компанії, яка відбулася сьогодні у Києві під головуванням Президента Віктора Ющенка.

Як повідомляє УНІАН, І.Діденко пропонує також, для стабілізації фінансового становища компанії "Нафтогаз України", списати штрафи і пеню за сплату податків, що дозволить додатково мобілізувати 300-400 млн.грн.

Крім того, І.Діденко відзначив, що компанія пропонує з 1 січня 2010 року встановити нульові ставки ренти за видобування і транзит газу.

Нагадаємо, на сьогоднішній нараді В.Ющенко наполягав на найшвидшому фінансовому оздоровленні НАК "Нафтогаз України". На думку глави держави, НАК "Нафтогаз України", яка не є прибутковою компанією, треба звільнити від сплати ПДВ і ренти за транзит, враховуючи її сьогоднішнє фінансове становище.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини