RU

Нафтогаз пропонує газзбутам газ для перепродажу населенню

27.04.2021, 12:43
Нафтогаз пропонує газзбутам газ для перепродажу населенню - Фото
Фото: depositphotos.com

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" направило 30 збутовим підприємствам пропозиції щодо річного контракту на постачання газу з фіксованою ціною. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

Контрагенти до 28 квітня мають обговорити умови договору і надати перші заявки на обсяги на травень 2021 року. Основні положення контракту містять єдині стандартні умови для всіх постачальників газу побутовим споживачам із фіксованою річною ціною.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Договір передбачає чітко визначений мінімальний і максимальний обсяг газу на рік. Газопостачальна компанія повинна закупити щонайменше 50% від максимального річного замовлення", – йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі відзначають, що щомісячні обсяги постачання встановлюються на основі історичних даних зі споживання газу. Збутові компанії повинні до 25 числа подати заявку на закупівлю газу наступного місяця, виключаючи травень 2021 року. Вони можуть відмовитися від місячної закупівлі або замовити від 75% до 100% місячного планового об'єму.

"Фінансові умови передбачають ринкову ціну газу, яка встановлюється за формулою. Покупець може оплатити газ за передоплатою. У разі післяплати, яка відбувається протягом 45 днів після місяця постачання, газзбут повинен надати банківську гарантію для періоду закупівлі з жовтня до березня. З квітня до вересня досить гарантії материнської компанії. Ціна газу залежить від строків звернення щодо підписання контракту", – додали в компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини