RU

"Нафтогаз" представив Кабміну баланс споживання газу на 2009 рік

17.03.2009, 16:04

НАК "Нафтогаз України" підготувала і за поданням Міністерства палива і енергетики України внесла на розгляд Кабінету Міністрів України баланс споживання природного газу в Україні на 2009 рік. Про це йдеться у повідомленні прес-центру НАК "Нафтогаз України".

Згідно із розрахунками фахівців НАК, загальне споживання газу протягом року становитиме 55,9 млрд. куб.м. З них, надходження імпортованого газу мають становити 33 млрд. куб.м; газ власного видобування - 20,6 млрд. куб.м. Інші потреби споживачів України будуть забезпечені за рахунок газу, що є у підземних газових сховищах.

В НАК зазначають, що для потреб населення передбачено постачання 17,8 млрд. куб.м газу, підприємствам ТКЕ - 10,5 млрд. куб.м, бюджетним організаціям - 1,05 млрд. куб.м, підприємствам промисловості - 19,3 млрд. куб.м газу.

"НАК "Нафтогаз України" практично завершила домовленості щодо постачання газу підприємствам промисловості. Весь об'єм газу, який постачається НАК "Нафтогаз України" і дочірньою компанією "Газ України" здійснюється за прямими договорами безпосередньо з споживачами і регіональними підприємствами із транспортування і постачання газу (обл- і міськгазами)", - йдеться у повідомленні НАК.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України" із профіцитом у 3,8 млрд.грн.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини