RU

"Нафтогаз" отримає мільярди на компенсацію різниці в тарифах

12.11.2010, 12:54

Кабінет Міністрів України планує виділити 3,6 млрд.грн. НАК "Нафтогаз України" як часткову компенсацію різниці в тарифах, і тим самим повністю виконати свої зобов'язання в поточному році по цій статті. Про це сьогодні повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін на селекторній нараді з питань розрахунку за газ регіональних споживачів.

"Наступним кроком, який готується з боку уряду, це постанова про компенсації різниці тарифів в об'ємі 3,6 млрд.грн. Уряд перед нами всі зобов'язання виконав щодо погашення різниці в тарифах", - сказав Є.Бакулін, якого цитує УНІАН.

Також голова "Нафтогазу" повідомив, що в поточному році як компенсацію різниці газових тарифів компанія вже отримала 74 млрд.грн., що дозволило закачати 24,5 млрд. кубометрів газу на початок опалювального сезону.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" прогнозує прямі збитки від реалізації газу підприємствам теплової комунальної енергетики, а також промисловим підприємствам за підсумками 2010 року на рівні 17 млрд.грн. через невідповідність фактичних цін реалізації газу економічно обґрунтованим.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини