RU

Нафтогаз оприлюднив нові тарифи на газ для бізнесу і населення

09.09.2020, 11:07
Нафтогаз оприлюднив нові тарифи на газ для бізнесу і населення - Фото
Фото: depositphotos.com

Газопостачальна компанія (ЦПК) Нафтогаз України оприлюднила нові тарифні плани для бізнесу і населення, розроблені з урахуванням профілю споживання клієнта. Про це повідомляє прес-служба НАК Нафтогаз України.

У НАК відзначають, що тариф "Річний" найкраще підходить для газопостачальних компаній: облік середнього профілю по п'ять років, прив'язка до щоденних котирувань газового хаба NCG, різні умови оплати (передоплата, післяплата, подекадна оплата).

З вересня 2020 року тариф "Квартальний" буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 000 куб. м у рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент укладання угоди на біржі і буде незмінною весь квартал, а газ буде постачатися рівними частинами протягом кварталу.

Тариф "Місячний" доступний у вигляді лота до 50 000 куб. м в УЕБ, із фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ у рамках тарифу Місячний можна з постачанням у поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

У компанії відзначають, що для побутових споживачів доступні два тарифи - "Місячний" і "Річний".

За умовами "Місячного" тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається наступного місяця після постачання.

За умовами "Річного" тарифу, ціна і розрахунковий обсяг споживання газу фіксується при укладенні договору. Споживач щомісячно сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а в разі, якщо використовує менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його рахунок.

  • Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ЦПК Нафтогаз становила 3,24 грн за один кубометр із ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).
  • НАК Нафтогаз України опублікував нові умови продажу газу для населення після завершення 1 серпня дії спеціальних зобов'язань (ПСЗ).
  • Кабінет міністрів на засіданні 22 липня ухвалив розпорядження затвердити газопостачальну компанію Нафтогаз України постачальником "останньої надії" на газовому ринку.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини