RU

"Нафтогаз" не має наміру зривати збори акціонерів "Укргаз-Енерго"

18.07.2008, 12:13

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" висловлює стурбованість інформацією, яка з'явилася в низці інформаційних агенцій, про можливий зрив проведення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Укргаз-Енерго" з вини "Нафтогазу".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у компанії, всі передбачені законодавством процедури з підготовки до зборів "було проведено своєчасно та з дотриманням вимог нормативних актів України". "Однак правління ЗАТ "Укргаз-Енерго", всупереч положенням статуту ЗАТ, не підготувало та не надало змоги акціонерам ознайомитися з документами щодо порядку денного зборів", - зазначають у "Нафтогазі".

"Незважаючи на те, що минула майже половина 2008 року, правління ЗАТ, порушуючи норми законодавства, не лише не чинить жодних дій, направлених на проведення зборів акціонерів, але й навпаки, перешкоджає їх проведенню", - йдеться у повідомленні.

НАК "Нафтогаз України" наголошує, що непроведення зборів акціонерів не дозволяє розподілити прибуток ЗАТ "Укргаз-Енерго" за 2006-07 роки та ухвалити головні цілі й напрями роботи на 2008 рік, що завдає серйозних збитків розвитку "Укргаз-Енерго", а також його акціонерам - компаніям "Нафтогаз України" та "РосУкрЕнерго".

"Нафтогаз" висловлює сподівання, що керівництво "Укргаз-Енерго" займе конструктивну позицію стосовно проведення загальних зборів акціонерів, яка засновуватимеся на нормах чинного законодавства України та загальновизнаних принципах корпоративного управління.

Нагадаємо, загальні збори акціонерів ЗАТ "Укргаз-Енерго" заплановано на 16:00 18 липня.

Заплановані на 1 квітня 2008 року загальні збори акціонерів закритого акціонерного товариства "Укргаз-Енерго", які мали пройти у приміщенні НАК "Нафтогаз України", не відбулися.

Довідка про НАК "Нафтогаз України" >>>

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини