RU

"Нафтогаз" нічого не чекає від МВФ

09.04.2009, 11:56

НАК "Нафтогаз України" прямо не залежить від співпраці України з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це заявив заступник голови правління НАК Ігор Діденко в ефірі "5 каналу".

Як повідомляє "Українська правда", І.Діденко відзначив, що на сьогодні НАК має збалансований фінансовий план на 2009 рік, де закладена підтримка бюджету компанії у розмірі 7,7 млрд.грн. для компенсації різниці цін між імпортованим газом і реалізацією для підприємств ТКЕ.

"Безпосередньо від співпраці нашої держави з МФВ ми нічого не чекаємо, але опосередковано конструктив або деструктив в переговорах з МВФ на нашій компанії може відбитися", - сказав він.

Нагадаємо, вчора місія МВФ прибула в Україну. За словами голови місії Джейли Пазарбазіолу, керівництво Національного банку України, Секретаріату Президента, уряди продемонстрували "прекрасний рівень співпраці", і місія готова до детального обговорення питань, що залишилися .

МВФ 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом $16,43 млрд. для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи. У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш кредиту у розмірі $4,5 млрд. Тепер Україна чекає другого траншу МВФ, який може становити $1,9 млрд.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини