RU

Нафта знову втрачає у ціні

13.07.2009, 09:32

Нафтові котирування у понеділок було на "негативній території". Інвестори налаштовані вельми песимістично щодо перспектив відновлення світової економіки і, отже, попиту на енергоносії.

Як передає "K2kapital", мотивом для занепокоєння учасників торгів стали п'ятничні макроекономічні новини зі Сполучених Штатів Америки. Після відкриття торгової сесії на американських майданчиках було обнародувано доповідь Мічиганського університету, в якій повідомлялося про зниження індексу споживчої довіри у США в цьому місяці на 6,2 пункти до 64,6 пунктів. Аналітики сподівалися на те, що значення цього показника досягне 71 - 73 пунктів.

Не підтримує ринок "чорного золота" і динаміка на фондових ринках в Азії, над яким також розвівається "червоний прапор". Японські Nikkei і Topix втрачають в середньому по 1,5%. Вельми відчутно просів і тайваньський Taiex (-3%), який падає на фоні побоювань щодо того, що досягнення торгової домовленості з китайською стороною може вимагати більше часу, ніж передбачалося раніше.

На цьому фоні станом на 7:28 за київським часом ф'ючерси на WTI знижуються на 1,04% (-$0,62 за барель) до позначки $59,27 за барель, тоді як ф'ючерси на нафту марки Brent втрачають 1,07% (-$0,65 за барель) і тримаються на позначці $59,87 за барель.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини