Нафта перевищила $43 за барель після різкого скорочення запасів у США

15.07.2020, 11:34
Нафта перевищила $43 за барель після різкого скорочення запасів у США - Фото
Резервуари для зберігання нафти на нафтопереробному заводі BP в Індіані, США (фото: Tannen Maury/EPA)

Ціни на нафту зростають в середу після різкого падіння запасів в США, при цьому ринок чекає новин із зустрічі моніторингового комітету ОПЕК+, повідомляє Reuters.

На 09:53 за Києвом вартість бареля нафти Brent склала $43,07 (+0,40). Барель серпневої нафти WTI торгувався по $40,45 (+0,40%).

За даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США за тиждень, що завершився 10 липня, скоротилися на 8,3 млн барелів при прогнозному зниженні на 2,1 млн.

"Дані API, опубліковані напередодні, надали деяку підтримку ринку в ході сьогоднішніх ранкових торгів", - повідомили аналітики ING Economics.

Офіційні дані Управління енергетичної інформації (EIA) Міністерства енергетики США повинні бути представлені сьогодні, 15 липня о 17:30 за Києвом.

Крім того, ринок буде уважно стежити за новинами з засідання Об'єднаного міністерського комітету з моніторингу ОПЕК, яке відбудеться 15 липня.

ОПЕК+ повинна вирішити, чи слід знизити скорочення з актуальних 9,7 млн ​​б/д до 7,7 млн ​​б/д.

"Ціни на нафту, ймовірно, залишаться в діапазоні $40 за барель, при цьому ринок буде приділяти пильну увагу сьогоднішнім підсумками наради JMMC", - сказав Кім Квангре, аналітик з сировинних товарів Samsung Securities.

  • У травні сира нафта подорожчала більш ніж на 80%. Це обумовлено скороченням нафтовидобутку і поступовим відновленням попиту на "чорне золото".
  • 3 червня ціна нафти вперше за три місяці перевищила $40 за барель.
  • 6 червня міністри країн ОПЕК+ продовжили домовленості про скорочення видобутку на 9,7 млн ​​барелів ще й на липень. Після чого Саудівська Аравія і ОАЕ різко підвищили ціни на експортні поставки нафти в липні.
  • Аналітики, опитані The Wall Street Journal, прогнозують, що до кінця року ціна нафти може досягти $100 за барель.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса