RU

Нафта досягла мінімального рівня за три тижні

13.01.2009, 15:31

Нафта у вівторок досягла мінімального рівня за три тижні, оскільки ознаки подальшого уповільнення світової економіки продовжують погіршувати прогноз попиту на енергоносії.

Як повідомляє "Reuters", ознаки рецесії змушують інвесторів уникати ризикованих активів, таких як сировина, і шукати захисту у більш стабільних американських облігаціях, сьогодні європейські фондові ринки знижуються п'яту сесію поспіль в очікуванні невтішного сезону звітності.

До 13:20 за київським часом лютневі ф'ючерси на американську легку нафту знизилися на $1,04 до $36,55 за барель, раніше опустившись до $36,10 за барель. Ф'ючерси на нафту сорту Brent подешевшали на $0,17 до $42,74 за барель.

"Великим гальмом для нафти як і раніше є зростаючий вплив рецесії на світове споживання енергії. Принаймні, ціни далекі від стабілізації і здається, що макроекономічна ситуація з кожним днем погіршується", - відзначає експерт з MF "Global".

Глави найбільших центробанків в понеділок заявили, що світова економіка різко сповільниться у 2009 році, оскільки економічне зростання в розвинених країнах буде негативним. Останні дані ОЕСР показали, що на найбільші розвинені і країни, що розвиваються чекає "глибокий спад".

Аналітики вважають, що відновлення поставок російського газу в Європу, ключовий чинник, який став причиною ралі цін на початку року, негативно вплине на зростання вартості нафти.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини