RU

Надрага підрахував, скільки українців відчують збільшення соцстандартів

04.10.2010, 17:15

Збільшення соціальних стандартів відчують на собі більш ніж 3 млн. українців. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Надрага повідомив, що чергове збільшення соціальних стандартів і соціальних виплат з 1 жовтня відбулося згідно із законом про державний бюджет на 2010 рік і закону про збільшення соціальних стандартів.

За словами міністра, у зв'язку з цим збільшенням буде проведено перерахунок пенсій і прив'язаних до прожиткового мінімуму виплат малозабезпеченим сім'ям, інвалідам, самотнім матерям тощо.

В.Надрага наголосив, що загальні витрати бюджету на надання соцдопомоги у поточному році становлять 23,7 млрд. грн., що на 7,2 млрд. грн. більше, ніж відповідний показник 2009 року (16,5 млрд. грн., - ред.).

"Ці збільшені виплати відчують більш ніж 3 млн. українських громадян, які отримують різні види соціальної допомоги", - наголосив глава Мінпраці.

Нагадаємо, згідно із Законом "Про Державний бюджет України на 2010 рік", з 1 жовтня в Україні збільшується мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум і пенсія.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини