RU

Надрага не вважає 29 млрд. грн. дефіцитом Пенсійного фонду

28.05.2010, 16:10

Нестача коштів Пенсійного фонду України становить 29 млрд. грн. Про це сьогодні повідомив журналістам Міністр праці і соціальної політики України Василь Надрага.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Надрага зазначив, що витрати на поточний рік у Пенсійному фонді передбачені у сумі близько 192 млрд. грн. "У цих коштах є гроші, які держбюджет дає Пенсійному фонду на непенсійні виплати, наприклад нетрудові пенсії… Є виплати, які сьогодні не є витратами і виплачуються зі страхових внесків, таких коштів зараз на суму 35 млрд. грн. "На жаль, Пенсійний фонд не може повністю виплатити трудові пенсії власними коштами, тобто у нас є деяка нестача коштів. Я хотів би називати її дефіцитом, ця сума близько 29 млрд. грн.", - зазначив він.

Міністр заявив, що для своєчасного виконання зобов'язань щодо виплати трудових пенсій кошти, які не будуть вистачати, Пенсійному фонду виділятимуть з держбюджету. В.Надрага також наголосив, що у 2010 році Пенсійний фонд у змозі виконувати всі свої зобов'язання перед громадянами.

Василь Надрага: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини