RU

НАБУ проводить обшук в центральному офісі Smart Energy Новинського

31.07.2020, 12:08
НАБУ проводить обшук в центральному офісі Smart Energy Новинського - Фото
Вадим Новинський (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в центральному офісі компаній Smart Energy, що входить в  Смарт Холдинг Вадима Новинського. Також обшуки проводяться в офісі компанії в селі Яхники Полтавської області. Повідомлення про обшуки з'явилося на сайті компанії.

Слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо законності видачі в 2017 році спеціального дозволу на видобуток вуглеводнів компанії Аркона Газ-Енергія. Компанію придбала Enwell Energy (колишній Regal Petroleum, входить в групу Smart Energy) на Лондонській фондовій біржі в березні 2020 року.

"НАБУ розглядає законність отримання даною компанією ліцензії на видобуток вуглеводнів кілька років тому. Enwell Energy купила Аркону в березні цього року, щоб виконувати всі законні процедури, вимоги українського законодавства і Лондонської фондової біржі", - пояснює генеральний директор Smart Energy Сергій Глазунов.

За словами Глазунова, компанії не зрозуміла зв'язок між отриманням ліцензії, діями посадових осіб Держгеонадр, Аркони і недавньою угодою.

"Всі документи знаходяться у володінні лондонської Enwell Energy, куди НАБУ і варто звертатися", - додав гендиректор компанії, уточнивши, що офіси в Києві та Полтавській області не є сторонами угоди.

На думку Глазунова, незаконність обшуків НАБУ очевидна.

"Що стосується сьогоднішніх обшуків, то вони проводяться не тільки в офісах Enwell Energy, але і в інших компаніях, розташованих на тому ж поверсі, які не мали ніякого відношення до покупки Аркони і дозвіл на проникнення в які жоден суд не давав2, - резюмував Глазунов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини