RU

На терміновий ремонт "Конча-Заспи" знайшли 2,4 млн.грн.

27.12.2012, 14:35
На терміновий ремонт
Санаторій "Конча Заспа" (фото: uahotels.info)
Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (Столичне шосе, 24 км) 26 грудня уклало угоду з ТОВ Укрпрофмед на капремонт будівлі під амбулаторію вартістю 2,38 млн.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Під амбулаторію має бути до кінця року відремонтовано будинок 28-б. У комплекс робіт входить проектування лікувального закладу, виконання будівельно-монтажних робіт, пристрій зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, каналізація, пожежна сигналізація, вентиляція, телебачення, кондиціювання) та благоустрій території.

Кошти на капремонт амбулаторії виділені з державного бюджету згідно з розпорядженням Кабміну 25.06.2012 №464-р та наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 439 і № 440 від 29.08.2012 р.

Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через необхідність термінового ремонту. Укрпрофмед обраний виконавцем, оскільки фірма "має відповідні ліцензії, а також досвід роботи з бюджетними організаціями, зокрема будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу лікарні Охматдит.

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" є режимним об'єктом Держуправління справами президента України, оскільки він призначений для перебування та відпочинку вищих посадових осіб держави, а також інших категорій осіб, обслуговування яких здійснюється Державним управлінням справами.

Нагадаємо, в 2010 році "Конча-Заспа" замовила капремонт будинку №21 під розміщення комендатури вартістю 14,29 млн.грн. У 2011 році будинок відпочинку замовив ремонт котельні та харчоблоку на 31,91 млн.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини