RU

На створення сайту для відомства Каськіва витратять мільйон

02.11.2012, 11:08
На створення сайту для відомства Каськіва витратять мільйон - Фото
Голова Держінвестпроекта Владислав Каськів
Переможцем тендеру із створення і підтримки функціонування інтерактивного веб-порталу Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України стала донецька компанія ТОВ АМІ. Про це повідомляють Комментарии з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Акцептувати вартість пропозиції склала 965 тис. 567 грн., договір має бути підписаний не пізніше 29 листопада.

Відповідно до тендерної документації, підрядник зобов'язаний не пізніше 25 грудня 2012 року створити двомовний (українська та англійська версії) об'єднаний інформаційний ресурс на базі сайтів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та InvestUkraine. Цільовою аудиторією створеного ресурсу називають користувачів від 20 до 65 років, з достатком вище середнього, акцент робиться на ділових людей, представників бізнесу, топ-менеджерів, дипломатів, економістів і фінансистів.

Крім іншого, підрядник повинен забезпечити регулярні розсилки електронної пошти та ряд онлайн механізмів для розширення аудиторії та впливу, в тому числі через соціальні медіа.

Нагадаємо, раніше Держінвестпроект заплатив словацькый компанії Ost-West 992 тис. 384 євро за розміщення в ефірі міжнародних телеканалів інформації для формування позитивного інвестиційного іміджу України за кордоном.

Як повідомили раніше в Державній фінансовій інспекції, Держінвестпроект всупереч законодавству використовував кошти на суму 2,8 млн.грн., а також допустив ряд порушень під час процедури закупівель певних робіт і послуг. Введення Держінвестпроектом практики залучення великої кількості посередницьких структур до розміщення реклами про інвестиційні можливості України у вітчизняних ЗМІ призвело до використання коштів всупереч законодавству на суму 2,8 млн.грн., відповіли в Держфінінспекції на запит народного депутата (НУНС) Геннадія Москаля.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини