RU

На сайт ГПУ мільйона мало: додали ще 400 тис.грн.

07.08.2012, 12:57
На сайт ГПУ мільйона мало: додали ще 400 тис.грн. - Фото
d583e1a5dcc5b7c648aebbddf3c46b43.jpg
Генеральна прокуратура України 31 липня уклала договір з ТОВ Веб-Формат на супровід інтернет-порталу ГПУ і веб-сайтів обласних прокуратур вартістю 400 тис.грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Крім послуг з технічного супроводу існуючого сайту ГПУ, передбачено створення та впровадження макетів дизайну для регіональних сайтів, розробка модуля "фотогалерея", а саме можливість створення фотогалерей і завантаження більше одного файлу, створення навігаційного модуля для сторінки "Державні органи в Інтернеті" (реалізація швидкого і зрозумілого навігаційного пошуку необхідної посилання), оптимізація модуля "Статистика", оптимізацію роботи модуля в БД, впровадження нового програвача відео, реалізація можливості дублювання новин в інші рубрики.

Торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "у одного учасника", оскільки ТОВ Веб-Формат надавав Генпрокуратурі послуги з супроводу сайту з 2010 року, відзначає видання. Ця компанія в 2011 році отримала авторські права на комп'ютерну програму Web Logic Publishing, за допомогою якої був створений сайт прокуратури, від ВАТ Фінпорт Текнолоджіс Інк. Тому Генпрокуратура посилається на неможливість найму іншого виконавця робіт.

Нагадаємо, в 2011 році ГПУ замовила у Веб-Формату роботи з модернізації сайту на суму 1,10 млн.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини