RU

На митниці знову проблеми з оформленням вантажів, - ЗМІ

19.10.2012, 09:57
На митниці знову проблеми з оформленням вантажів, - ЗМІ - Фото
Фото: mintrans.gov.ua
З вечора 17 жовтня - ранку 18 жовтня розмитнення вантажів по всій Україні практично зупинилося. Про це Економічній правді повідомив співробітник однієї з регіональних митниць.

"Стоїмо", - зазначив він, додавши, що зупинка в оформленні стосується не всіх. Вузьке коло компаній, переважно представники зарубіжних корпорацій, може провезти вантаж і зараз.

Аналогічна зупинка розмитнення проходила в березні 2012 року. Через деякий час імпортери зіткнулися з тим, що велика кількість посередників - так званих "модних фірм", були відтіснені від розмитнення.

Кілька місяців митниця працювала виключно "на бюджет", і тільки приблизно з літа знову стали говорити про масові факти контрабанди.

За словами співрозмовника видання, оформлення може поновитися на наступному тижні. Однак, як і в березні, імпортерів може чекати посилювання умов розмитнення і робота "на бюджет". "Це може бути пов'язано з недавніми одеськими подіями", - сказав митник.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що в Одесі затримано начальника Південної митниці Олександра Вдовиченка. При обшуку в нього знайшли $870 тис. Чиновника тут же звинуватили, що гроші отримані шляхом вимагання, і звільнили.

Після цього випадку, за словами джерела, голову митниці Ігоря Калетника викрили в невиконанні деяких прямих вказівок президента України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини