RU

На Херсонщині реалізують інвестиційні проекти на мільйони євро p

05.10.2017, 15:22
На Херсонщині реалізують інвестиційні проекти на мільйони євро  - Фото
be3c01724065ad71f748ce4896b3b65d.jpg

На правах реклами

Херсонщина вкотре продемонструвала свій потужний бізнесовий та інвестиційний потенціал і зібрала на Міжнародному форумі «Таврійські горизонти», який відбувся 29-30 вересня в м.Нова Каховка, близько 750 учасників та представників дипломатичного корпусу з 25 країн світу.

Концепція ювілейного Х Форуму була присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні та презентації «зелених проектів» Херсонщини.

Гостям з Білорусі, Канади, Південної Кореї, Швеції, Казахстану, Таджикистану, Італії, Норвегії, Нідерландів, Палестини, Румунії, Узбекистану та представникам іноземних компаній Китаю, Польщі, Білорусі, Туреччини, Нідерландів, Єгипту, Італії, Німеччини, Саудівської Аравії та Йорданії було представлено інвестиційний, економічний, аграрний, енергетичний, культурний та туристичний потенціал Херсонщини.

На Херсонщині реалізують інвестиційні проекти на мільйони євро

Як результат - під час Форуму було укладено 11 меморандумів про співпрацю.

Інтерес до Херсонщини, як до бізнес-майданчику для інвестицій підтвердив і Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук та президент Фонду Східна Європа Віктор Лях: «Можна відзначити, що останнім часом в Херсонській області значно покращились умови для малого і середнього бізнесу. Це заслуга співпраці влади і бізнесу, які налагодили діалог, що сприяє розвитку бізнесу».

Також серед важливих проектів - «Водні ворота України», які будуть з’єднувати Херсонщину та Гомельщину. В рамках виконання укладених домовленостей вже розпочато проект будівництва порту в селі Нижні Жари Гомельської області, який стане транспортним хабом та з’єднає Україну, Білорусь та європейські держави, здійснивши днопоглиблення річок Прип’ять та Дніпро.

Тому під час форуму було укладено Меморандум про співробітництво та партнерство між Херсонською ОДА, Гомельським облвиконкомом та компанією «НІБУЛОН» щодо створення потужного
транспортного хабу України завдяки розбудові транспортної
логістики.

На Херсонщині реалізують інвестиційні проекти на мільйони євро

Окрім цього, у сфері «зеленої» енергетики Херсонщина також займає передове місце. В рамках форуму відбулось відкриття вітроелектростанції «Новотроїцьке», загальна потужністю якої – 140 МВт та орієнтовний обсяг внесених інвестицій - 50 млн євро.

Голова АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко зауважив, що банк, в рамках укладеного під час Форуму 2016 року меморандуму, протягом 2016 – 2017 років проінвестував в «екологічні проекти» області 1 мільярд 200 млн грн. На подальшу перспективу на Херсонщині розглядається ще 13 інвестпроектів.

На Херсонщині реалізують інвестиційні проекти на мільйони євро

Також 91 млн євро інвестиційних коштів будуть реалізовані за рахунок підписаного Меморандуму між Херсонською ОДА, Херсонською міською радою та ТОВ «Корн Фудз Інтернешнл» про співпрацю щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва комплексу із зберігання та обробки зернових.

«Щороку кількість капітальних інвестицій в нашу область збільшується на 20 відсотків. А це говорить про те, що тут реалізуються нові проекти, підприємства вкладають кошти в переоснащення своїх потужностей, в закупівлю нової техніки, будується житло, створюються нові робочі місця», - зазначив під час Форуму голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини