RU

На карпатську резиденцію Януковича направлять ще 30 млн.

23.08.2012, 13:36
На карпатську резиденцію Януковича направлять ще 30 млн. - Фото
Інтер'єр будівлі Синьогори (фото - nashigroshi.org)

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації 16 серпня уклало угоду з ТОВ УНР ПІБ на додаткові роботи по будівництву гостьового будинку в резиденції Синьогора Державного управління справами по вул. Зарічна в с.Гута (Богородчанський р-н). Вартість угоди склала 30070000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Як зазначає видання, вартість додаткових робіт майже вдвічі перевищує вартість початкової угоди на будівництво гостьового будинку 17,30 млн.грн. В обгрунтуванні закупівлі повідомляється, що додаткові будівельні роботи не були включені в початковий проект, але стали необхідними через непередбачені обставини. Жодних пояснень щодо "непередбачених обставин" і переліку додаткових робіт в обгрунтуванні закупівлі немає.

Київська компанія УНР ПІБ Андрія Бондарця і Володимира Простітова була обрана генпідрядником будівництва президентської резиденції в Прикарпатті у серпні минулого року. Компанія була обрана генпідрядником за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки в Івано-Франківській ОДА бажали уникнути "негативних наслідків, пов'язаних з невиконанням доручень уряду і реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів".

З серпня 2011 року фірма зі статутним капіталом 34 тис.грн. отримала підряди на розвиток Синьогори на 133 330 000 грн. - 85970000 грн. на реконструкцію головного корпусу резиденції з інженерним блоком та 47,37 млн.грн. на гостьовий будинок. Крім цього, ГО Резиденція Синьогора за 54030000 грн. винаймало підприємство Гарант Львівської обласної організації УТОГ для реконструкції інженерних мереж.

Тому загальна вартість робіт з реконструкції Синьогори за час правління президента Віктора Януковича склала 187 360 000 грн., зазначає видання.

Нагадаємо, в серпні 2011 року Державне управління справами також розпочало реконструкцію державних резиденцій у Форосі і Массандрі. Протягом року на розвиток кримських резиденцій № № 3, 6, 8, 9 і 10 укладено угоди на 342 670 000 грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини