На відновлення Донбасу потрібно більше €10 млрд - Зеленський

На відновлення Донбасу потрібно більше €10 млрд - Зеленський - Фото
Володимир Зеленський (фото - прес-служба президента
03.07.2019, 10:17

Під час візиту в Торонто на конференцію з питань реформ в Україні президент анонсував інвестиційний форум в Маріуполі

Для відновлення зруйнованого в результаті тривалої гібридної війни Росії проти України Донбасу потрібно вливання в регіон більше 10 млрд євро. Про це під час візиту до Канади заявив президент Володимир Зеленський, пише прес-служба глави держави.

"Восени цього року ми проведемо відповідний форум в Маріуполі, на який запрошуємо іноземних інвесторів, зацікавлених фінансувати інфраструктурні та гуманітарні проекти в Донбасі", - додав він.

Як висловився президент, "повернення Криму і мир на Донбасі - це запорука спокійного сну і в Європі, і в світі".

"Пам'ятайте про це, коли наступного разу будете обговорювати питання санкцій", - звернувся Зеленський до учасників конференції з питань реформ в Україні.

Влада Канади пообіцяла, що протягом шести років Україна додатково виділить на реформи ще $25 млн. Кошти будуть витрачені на "допомогу у впровадженні інклюзивних та гендерно відповідальних реформ". МЗС Канади пізніше оголосили про виділення Україні ще $20 млн допомоги, не уточнивши, на які цілі.

Під час візиту в Канаду президент озвучив "головні виклики перед Україною" і заявив, що сторони домовилися про постачання бронетехніки. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, в свою чергу, повідомив Зеленському, що його країна "готова розглянути" розширення санкцій проти Росії.

Читайте також: Зеленський про мир в Донбасі: Тільки політико-дипломатичний шлях