На Центренерго вдалося змінити керівництво - голова Фонду держмайна

29.05.2020, 16:53
На Центренерго вдалося змінити керівництво - голова Фонду держмайна - Фото
Дмитро Сенниченко й Олександр Корчинський (фото: Dmitry Sennychenko/Facebook)

У ФДМ заявили, що представили новий менеджмент на Центренерго

У ПАО “Центренерго”  представили нового виконуючого обов'язки гендиректора підприємства Олександра Корчинського, повідомляє глава Фонду держмайна (ФДМ) Дмитро Сенниченко.

"Сьогодні ми повернули під контроль держави Центренерго. Незважаючи на весь опір: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду держмайна, тиск на наглядову раду Центренерго", - пише Сенниченко у  Facebook.

Успішну зміну керівництва Центренерго він назвав "одноденною блискавичною операцією".

"Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника Центренерго Олександра Корчинського. Все це - сьогодні, буквально за 4-5 годин", - зазначив Сенниченко.

Глава ФДМ зазначив, що на сьогодні держава не має інформації про стан справ на підприємстві, оскільки попереднє керівництво приховувало дані аудиту. У той же час, він повідомив, що з 2004 року в Центренерго "зникло" близько 100 млрд грн держбюджету.

Корчинський змінив на посту Володимира Потапенка, якого олігарх Ігор Коломойський публічно називав "зрозумілою йому людиною". Призначення Корчинського блокувалося рішенням суду.

За інформацією члена наглядової ради Укрзалізниці Сергія Лещенка, Коломойський, побоюючись штурму і зняття свого топ-менеджменту, перевіз офіс Центренерго разом із документацією в санаторій у районі селища Рудники Обухівського району Київської області. Лещенко стверджує, що санаторій оточено "протипіхотними засобами захисту" - колючим дротом, бетонними блоками й автоматниками.

Читайте також: Коронавірус за Коломойського. Що відбувається навколо Центренерго і до чого тут Зеленський

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями