RU

На Центренерго повністю оновлено правління. Призначено нового в.о. генерального директора

26.02.2021, 17:25
На Центренерго повністю оновлено правління. Призначено нового в.о. генерального директора - Фото
Новий в.о. генерального директора Центренерго Юрій Власенко (Фото: Черкасиобленерго)

Кабінет міністрів затвердив пропозицію Фонду держмайна і призначив виконуючим обов'язки генерального директора  ПАТ "Центренерго" Юрія Власенка. Відповідне розпорядження  опубліковано  на урядовому порталі.

Він змінив на цій посаді Олександра Корчинського, призначеного навесні 2020 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"Новий керівник Юрій Власенко продовжить фінансове оздоровлення Центренерго і підготовку компанії до приватизації", – йдеться  в повідомленні ФДМ.

Юрію Власенку 55 років. У 1991 році закінчив сільськогосподарську академію в Києві. Починав кар'єру як головний енергетик колгоспу в смт Катеринопіль, Черкаської області. З 1992 до 2003 включно працював у Катеринопільському РЕМ. У 2003-2005 – директор Черкаського міського РЕМ. З 2005 до 2011 включно очолював Черкасиобленерго.

З 2011-2014 – член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. З 2014 року – помічник народного депутата минулого скликання Олександра Домбровського (БПП). З 2018 року входив до складу правління ПАТ "Донбасенерго".

У ФДМ зазначають, що першочерговими завданнями Власенка стане впровадження оновленої стратегії оптового продажу електроенергії, оптимізація витрат і постачання вугілля з шахт, що увійдуть до вертикально інтегрованого холдингу.

Доповнено. Також Фонд державного майна України повністю оновив склад дирекції Центренерго. Призначено 8 топменеджерів компанії.

До складу дирекції увійшли Сергій Шульга (фінансовий директор), Олена Волошина (директор з економіки), Олексій Кураков (комерційний директор), Віталій Довгаль (директор із паливного забезпечення), Володимир Галущак (директор з енерготрейдингу), Віктор Спичка (директор матеріально-технічного забезпечення й інвестпроєктів), а також Дмитро Момонов (директор із правових питань та корпоративного управління)

ПАТ "Центренерго" – державна енергетична компанія, що займається виробництвом і постачанням електроенергії. Частка компанії у загальному обсязі виробленої в Україні електроенергії становить 8%. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Центренерго завершило 2020 рік із прибутком у 50 млн грн проти 2 млрд грн збитку за 2019 рік.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини