RU

На розвиток ЖКГ Кабмін збирається спрямувати понад 1,2 млрд. грн.

26.04.2010, 15:40

Кабінет Міністрів України пропонує передбачити у державному бюджеті на 2010 рік 1 млрд. 214 млн. грн. на розвиток житлово-комунального господарства. Про це зазначено у законопроекті "Про Державний бюджет України на 2010 рік" N6000, переданий до Верховної Ради.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, за рахунок стабілізаційного фонду передбачається передати 1,1 млрд. грн. на реалізацію Загальнодержавної програми реформування і розвитку ЖКГ і Загальнодержавної програми "Питна вода України".

Також у документі передбачені витрати за рахунок стабілізаційного фонду, які можуть бути спрямовані на модернізацію житлових кварталів, прилеглих до спортивних споруд у рамках підготовки до Євро-2012, передбаченої за напрямом "здійснення інвестицій в інфраструктурні об'єкти, об'єкти соціально-культурної сфери, капітальні витрати бюджетних установ та інші першочергові загальнодержавні заходи - 1,2 млрд. грн.".

Крім того, можливе залучення додаткового ресурсу за рахунок позик під державні гарантії на виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства і Державної програми розвитку міського електротранспорту.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини