RU

На ремонт резиденцій і вертолітні майданчики Януковича витратять 150 млн.грн.

13.07.2011, 16:15
На ремонт резиденцій і вертолітні майданчики Януковича витратять 150 млн.грн. - Фото
05bbc023bcbb59d8f692b15a4dce3c8d.jpg

На ремонт резиденцій і вертолітні майданчики Януковича витратять 150 млн.грн.
Реконструкція будівель державних резиденцій і будівництво двох вертолітних майданчиків в Криму буде коштувати Державному управлінню справами 152,30 млн. грн. Про це повідомляє видання "Наші гроші".

Міністерство економічного розвитку 6 липня узгодило Головному управлінню санаторно-курортних установ в АР Крим Держуправсправами відповідну закупівлю будівельних послуг в установи "28 управління начальника робіт" Міністерства оборони.

Реконструкція будівель державної резиденції N3 і будівництво вертолітного майданчика в смт. Массандра буде коштувати 41,20 млн. грн. Реконструкція і капітальний ремонт будівель, споруд і інженерних мереж державних дач N9, 10 і будівництво вертолітного майданчика в смт. Форос обійдеться в 64,50 млн. грн. Також в смт. Форос буде проведена реконструкція будівель державних резиденцій N6 і 8 за 46,60 млн. грн.

Всі роботи повинні бути виконані з червня по грудень 2011 року. В обгрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою "у одного учасника", вибір кримського підприємства Міноборони як виконавець пояснюється його територіальною близькістю до об'єктів будівництва і їх "режимністю". Необхідність виконання цих робіт ніяк не пояснюється.

Нагадаємо, зараз продовжується будівництво вертолітного майданчика у Києві поряд з будівлею Верховної Ради і біля музею Тараса Шевченко під Каневом. Раніше для польотів президента України Віктора Януковича Держуправління справами за 7,50 млн.грн. в рік орендувало вертоліт "Augusta 139".

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини