RU

На прохання Януковича Рада зменшила штрафи за забруднення риштувань

16.06.2011, 14:08

Верховна Рада України погодилася з президентом України і зменшила штраф за забруднення риштувань відходами. За закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення" (щодо посилення відповідальності за забруднення риштувань) N6141 у новій редакції з пропозиціями президента проголосували 308 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своїх пропозиціях президент, зокрема, звернув увагу на те, що прийнятим парламентом законом передбачені однакові штрафи за правопорушення з різним ступенем суспільної шкоди, як за пошкодження лісу хімічними речовинами, нафтою, нафтопродуктами, так і за забруднення його відходами, що є менш небезпечним. Зокрема розмір штрафу встановлювався для громадян у розмірі від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для посадових осіб – від 30 до 50.

Президент запропонував за забруднення лісу відходами, як за менш небезпечне правопорушення, встановити штрафи для громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для посадових осіб – від 10 до 20.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини