RU

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

26.03.2021, 17:55
На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди - Фото
Фото: depositphotos.com

Національне агентство з питань державної служби опублікувало список кандидатів, які беруть участь у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби. До участі в конкурсі допустили дев'ять осіб, повідомляє пресслужба Нацагентства.

Згідно з інформацією на сайті уряду, оклад чиновника податкової становитиме 29 400 грн, також передбачено надбавку за ранг та інші доплати, надбавки, премії та додаткові стимулюючі виплати відповідно до законодавства.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Серед посадових обов'язків – здійснення повноважень керівника ДПС, реалізація державної політики в сфері державної податкової політики. Кандидат повинен мати ступінь вищої освіти не нижче магістра, загальний стаж роботи не менше 7 років.

Серед вимог також досвід роботи на посадах держслужби категорії "А" або "Б", або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи на керівних посадах у сфері державної податкової політики не менше 3 років. Кандидат також має вільно володіти українською мовою, а також англійською або французькою.

Кандидати на пост голови:

1. Чинний керівник ДПС  Олексій Любченко.

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

Олексій Любченко ( Фото: пресслужба ДПС)

У 1993 році закінчив із відзнакою Київський державний економічний університет за спеціальністю "Економічне і соціальне планування". У 2007 році – навчання в докторантурі Ради з вивчення продуктивних сил Національної академії наук України. Вільно володіє німецькою мовою. 29 квітня 2020 розпорядженням Кабінету міністрів України призначено головою Державної податкової служби України.

2. Колишній глава Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов.

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

Євген Бамбізов (Фото: Facebook/Євген Бамбізов)

Народився у вересні 1980 року в Харкові. Вищу освіту здобув у 2002 році в Харківському національному університеті імені Каразіна. Диплом захищав у напрямку економічний менеджмент. З 2003-го протягом року обіймав посаду податкового інспектора в Харкові. Євгена Бамбізова звільнено з посади керівника Офісу великих платників податків ДФС України. З липня 2018 року виконував обов'язки заступника голови Державної фіскальної служби. У травні 2019 року було звільнено відповідно до поданої заяви.

3. Генеральний директор ПАТ "Українська фінансова житлова компанія" Василь Шкураков.

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

Глава УФЖК Василь Шкураков і міністр фінансів Сергій Марченко

З 2005 року почав працювати в Мінфіні. У 2018 році був заступником міністра Маркарової. Був директором профільного департаменту. Шкураков, зокрема, був одним із розробників програми доступної іпотеки. Також був відповідальним за реалізацію середньострокової стратегії управління державним боргом у Мінфіні.

4. Заступниця голови ДПС Наталія Рубан.

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

Наталія Рубан (Фото: sfs.gov.ua)

Рубан народилася в 1959 році в Первомайську Дніпропетровської області. Закінчила економічний факультет Дніпропетровського сільськогосподарського інституту. Працювала економістом на підприємствах Дніпропетровської області. Почала працювати в Державній податковій службі в 1998 році на посаді заступниці начальника Головного управління організації документальних перевірок. Потім із 1999 року до 2007 року включно була заступницею голови і головою Контрольно-ревізійної служби України (КРУ).

У 2007-2010 роках була заступницею голови ДПС, потім знову переведена в КРУ, де до липня 2011 року працювала заступницею голови служби. З серпня 2011 до червня 2014 року – заступниця керівника Головного контрольного управління Адміністрації президента України. З травня 2020 року Рубан призначили першою заступницею голови Державної податкової служби України.

5. Заступник голови ДПС Євген Олейніков.

На пост голови податкової служби претендують дев'ять кандидатів: хто ці люди

Фото: aspi.gov.ua

Народився 21 липня 1978 року в Запоріжжі. У 1999 році закінчив Запорізький юридичний інститут МВС України. Спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист. У 2000 році закінчив факультет післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії. Спеціальність – облік і аудит, кваліфікація – економіст. З 2011 до 2015 року працював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України директором Департаменту стратегічного планування розвитку економіки. У 2016 році був виконавчим директором підприємства недержавного сектору економіки. 13 травня 2020 розпорядженням Кабінету Міністрів України призначено заступником голови ДПС.

6. Колишній начальник Головного управління ДФС у Києві Дмитро Зенін.

З 1999 до 2008 року включно працював у Печерській ДПІ, а потім працював начальником одного з управлінь податкової служби Києва, де і служив до жовтня 2014 року, поки не отримав чергове підвищення до заступника голови ГУ ДФС столиці.

7. Ексголова столичного відділення Фонду держмайна Олександр Кучеренко.

8. Співробітник Головного управління ДПС у Закарпатській області Василь Симчера.

9. Співробітник "Укртрансгазу" Вячеслав Федоров.

Читайте також: Зеленський погодився, що реформа Податкової – не панацея: голова ДПС Олексій Любченко

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини