RU

На підготовку до Євро-2012 цього року Кабмін направить 32 млрд. грн.

15.04.2010, 14:15

На підготовку до Євро-2012 цього року Кабмін направить 32 млрд. грн.

Кабінет Міністрів України у 2010 році виділить 32 млрд. грн. для фінансування підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков.

Як повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра, 24 млрд. грн. передбачені новою Державною цільовою програмою підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, яку Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 14 квітня.

За словами Б.Колеснікова, до цієї суми додаються ще 2 млрд. грн. як компенсація з кредитів, які передбачені на придбання автобусів і тролейбусів для міст-організаторів Євро-2012. Ще 6 млрд. грн. буде виділено для компенсації відсотків з кредитів на будівництво готелів.

Б.Колесніков наголосив, що нова Програма створює правові, соціальні, економічні і організаційні умови для успішного проведення в Україні фінальної частини чемпіонату.

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що внаслідок виконання Програми будуть створені умови для інтенсивного розвитку підприємництва у всіх галузях економіки, зокрема готельного бізнесу, залучені інвестиції в сумі понад 80 млрд. грн., а також збільшені обсяги податкових надходжень до бюджету майже на 28 млрд. грн.

Він зазначив, що виконання Програми дасть змогу поліпшити транспортну інфраструктуру міст, які прийматимуть чемпіонат, зокрема привести у відповідність до європейських норм аеропорти у Києві, Донецьку, Львові і Харкові. Так, буде завершено реконструкцію злітно-посадкових смуг, аеродромів і будівництво терміналів. Крім того, згідно з Програмою, до чемпіонату будуть побудовані автомобільні дороги загального користування, оновлений громадський і залізничний транспорт.

За словами Б.Колеснікова, виконання Програми також сприятиме поліпшенню спортивної інфраструктури міст, які приймають Євро-2012. Крім двох існуючих стадіонів, буде побудовано ще два, які відповідають вимогам ФІФА і УЄФА, що дасть змогу провести змагання будь-якого рівня. До Євро-2012 будуть побудовані, реконструйовані або переобладнані понад 30 стадіонів і тренувальних баз.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини