RU

"На межі виживання". Авіаційна галузь просить допомоги у Зеленського і Шмигаля

23.06.2020, 10:24
Фото: Facebook компанії SkyUp

Представники авіаційної галузі України підготували спільне звернення до президента, прем'єр-міністра та міністра інфраструктури з проханням надати державну підтримку авіапідприємствам в умовах кризи. Лист підписали представники аеропортів Запоріжжя, Львова, Украероруху та SkyUp Airlines, повідомила прес-служба авіакомпанії.

Відзначається, що величезна кількість учасників із різних сфер авіаіндустрії опинилася на межі виживання, а деякі і взагалі ризикують не повернутися до роботи.

"Якість, безпека і комфорт пасажирів на всіх етапах обслуговування забезпечуються різними службами - в аеропортах, авіакомпаніях, агентствах із продажу квитків, магазинах безмитної торгівлі, провайдерами аеронавігаційного обслуговування, службами технічної підтримки, кейтерінгу, хендлінг. Без їхніх послуг неможливий жоден безпечний виліт або приліт", - сказано в заяві.

Представники авіаційної галузі звернулися з листом до влади, де виклали і проблеми, з якими зіткнулися, і пропозиції щодо їхнього вирішення у взаємодії з державою.

Зокрема, лист містить конкретні приклади багатьох країн, де підприємства індустрії отримали допомогу урядів, а також адаптований до українських реалій перелік кроків, які, на думку підписантів звернення, повинна зробити Україна для збереження авіаційної галузі.

"Тільки держава має всі необхідні важелі впливу, ресурси і можливість вплинути на ситуацію, що склалася сьогодні в авіаційній промисловості. Від того, чи посприяє влада вирішенню проблем авіаційної галузі сьогодні, залежить майбутнє країни в світовому авіаційному співтоваристві та її імідж на міжнародній арені", - зазначають представники авіаіндустрії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини