RU

На Майдані чекають посланників від Януковича

02.12.2010, 11:05
На Майдані чекають посланників від Януковича - Фото
7a75137d0a7c554d553f9f34ca625b7b.jpg

На Майдані чекають посланників від Януковича
До мітингувальників на площі Незалежності у Києві підприємців сьогодні повинні вийти представники Адміністрації Президента України. Про це повідомила сьогодні зі сцени глава Ради підприємців при опозиційному уряді, один з координаторів Майдана, один з координаторів акції протесту Оксана Продан.

"Сьогодні до нас повинні прийти представники Адміністрації Президента. Вони нам скажуть, який Податковий кодекс буде, чи буде він, і яке вето наклав Президент", - сказала О.Продан, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О.Продан наголосила, що більшість людей, які стоять сьогодні на Майдані, виступають проти знищення спрощеної системи оподаткування, збільшення повноважень податкових органів. "Тому сподіваюся, що саме ці пункти, ці розділи у Податковому кодексі будуть скасовані. Коли ми з вами починали виходити проти цього документа, ніхто не вірив, що ми можемо цього досягнути, ніхто не вірив, що влада, яка здається такою сильною, може погодитися з малим і середнім бізнесом. Але я сподіваюся, що сьогодні ми з вами пересвідчимося у тому, що досягли успіху, що ми з вами сила, особливо коли ми разом", - додала вона.

Водночас, за словами організаторів акції протесту, сьогодні у багатьох містах України влада і правоохоронні органи перешкоджали приїзду громадян у Київ. Зокрема, за їхніми словами, жоден автобус не зміг виїхати з Львова і Одеси. Водночас люди продовжують підходити на площу Незалежності, і станом на 10:15, незважаючи на мороз і сніг, зібралося вже близько чотирьох тисяч мітингувальників.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини